Vyberte stranu

Bitcoin zdarma

Možno to znie zvláštne, ale  môžete získať aj bitcoiny zadarmo. Samozrejme, nedostanete celý bitcoin, ani jeho desatinu či stotinu. Nikto vám nedá bitcoin zadarmo, keď má hodnotu, akú má na burze. Rôzne bezplatné bitcoingenerátory slúžia najmä na to, aby ste si mohli vyskúšať, ako bitcoin funguje a čo s ním môžete robiť.

Rôzne tzv. bitcoiny klikačky fungujú tak, že za nejakú činnosť dostanete mikroodmenu, ale niekedy aj zadarmo. Zadarmo však získate skutočné bitcoiny, ktoré si môžete previesť do peňaženky alebo možno predať na burze (ak ich vygenerujete dostatok). V skutočnosti získavate jednotky Satoshi, čo je najmenší možný zlomok bitcoinu.

Kde získať Bitcoin zadarmo (free bitcoin)

Cashback portál satsback.com

Poznáte cashback portály? Fungujú tak, že si na ich stránke nájdete svoj obľúbený e-shop, nakúpite v ňom ako zvyčajne a portál vám pošle percento z vašich výdavkov späť. Satsback funguje úplne rovnako, vo svojom katalógu má stovky e-shopov, len vám vypláca percento z nákupu v bitcoinoch. Ideálny spôsob, ako získať nejaké bitcoiny zadarmo 🙂 Vyskúšajte si ho zadarmo.

Rollercoin.com

Pravdepodobne najzábavnejší spôsob hrania a učenia sa. Rollercoin je pomerne podarená hra, ktorá vás bude aj baviť. Nie je to hlúpa klikačka. Princípom hry je vybudovať si vlastnú ťažobnú farmu bitcoinov hraním rôznych jednoduchých hier a tým zarábať peniaze na nákup vybavenia a zvyšovanie hashrate. Zarábate tak skutočnú kryptomenu. Vyskúšajte to, je to naozaj zábavné – registrácia je zadarmo a ešte dostanete 1000 satoshi. Môžete si tiež prečítať podrobnú recenziu RollerCoin alebo sa pozrieť na české webové stránky o hre RollerCoin.

Začít hrát s bonusem

rollercoin.com

Freebitcoin

Podľa mojich dlhodobých skúseností je Freebitcoin najviac „ziskový“. Ak neviete, kde začať, určite ho vyskúšajte.

Raz za hodinu si môžete zatočiť kolesom šťastia a vyhrať nejaké malé BTC. Vyhráte zakaždým. Ak budete mať šťastie, môžete vyhrať väčšiu sumu. Ak ste hazardný hráč, môžete svoju výhru vsadiť a znásobiť ju.

Registrácia je jednoduchá, potrebujete len e-mail a heslo.

free Bitcoin

Získat bitcoiny zdarma na Freebitcoin

Cointiply

Raz za 12 hodín môžete spustiť žrebovanie a podľa toho, ktoré číslo trafíte, získate satoshi. Opäť, ako všade inde, môžete svoje peniaze znásobiť hraním iných hier a plnením výziev. Aj tu je registrácia jednoduchá, stačí e-mail a heslo.

Cointiply (free bitcoin)

Získat zdarma (free) bitcoiny u Cointiply

Satoshi Hero

Trikrát za 30 minút sa môžete roztočiť okolo kolesa šťastia a vyhrať nejaký ten satoshi. Ďalšie odmeny môžete získať hraním hier a plnením rôznych úloh. Registrácia je veľmi jednoduchá, stačí zadať svoj e-mail a heslo a môžete „zarábať“. Minimálna suma pre výplatu (prevod do vašej peňaženky je 30 000 satoshi).

Satoshi Hero

Získat zdarma (free) bitcoiny u Satoshi Hero

Moon bitcoin

Spoločnosť Moon Bitcoin ukončila svoju činnosť. V tom čase to bola veľmi populárna služba.